Alicja Skirgajłło, urodzona 11 marca 1986 roku w Wałbrzychu w województwie Dolnośląskim. Ukończyła Studia pierwszego stopnia Pedagogiki Resocjalizacyjnej W Wałbrzychu na Uczelni im. Angelusa Silesiusa.
Obecnie pracująca na stanowisku kontrolera jakości części samochodowych w firmie Dongseo Display Poland W Biskupicach Podgórnych. Rozwódka i szczęśliwa matka ośmioletniej córki.
Cechuje ją odporność na stres, odpowiedzialność oraz rzetelność w wykonywanych obowiązkach. Czasami perfekcjonistka, która doprowadza do szału wszystkich w koło. Jak już coś postanowi, tak ma być i koniec. Nie znosi kłamstwa, zazdrości oraz kopania pod kimś dołków. Uważa, że życie jest za krótkie, aby dodatkowo je komplikować i utrudniać.
Uwielbia dobrą książkę, muzykę, film, oraz taniec. Jako dziecko dużo tańczyła, a nawet brała udział w konkursach tanecznych, zdobywając nagrody, wraz z grupą taneczną, w jakiej występowała. Zwariowana, wesoła, ciągle uśmiechnięta, zarażająca śmiechem innych.

Pewnego dnia natrafiła na stronę Wattpad.com wówczas za namową osób tam poznanych, postanowiła spróbować własnych sił i zaczęła pisać. Do tej pory, w swoim dorobku ma dwanaście opowiadań, a każde z nich, cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników.
Opowiadanie „Prawictwo utracone, biorę Cię za żonę”  powstawało w zastraszającym tempie, ponieważ pisanie uzależnia ją. Kiedy zacznie, nie potrafi przestać. Użytkownicy paro krotnie namawiali ją, aby spróbowała wydać treść teksu. Pewnego dnia zmotywowała się i postanowiła spróbować swoich sił.
Na swoim koncie nie posiada książek, które znajdowałyby się na półkach handlowych. Żywi nadzieję, że jej pierwszą debiutancką książką będzie historia Maćka i jego zwariowanego kuzyna Alana w książce „Prawictwo utracone, biorę Cię za żonę”.

O książce “Prawictwo utracone”

Maciej – 34-letni seksuolog,  autor wielu znanych i poczytanych książek oraz czasopism.  Swoje książki wydaje pod pseudonimem Małgorzata Love.  Nieziemsko przystojny, dobrze wychowany i niesamowicie  inteligentny mężczyzna, przyciąga kobiety jak magnes. Jego największym problemem z jakim się codziennie musi zmierzyć, są właśnie kobiety. Każdego dnia udziela porad innym, a sam nie może rozwiązać swojego największego i wstydliwego problemu. Otóż Maciej jest  prawiczkiem i boi się kobiet. Czy to nie paradoks?  Jak sobie poradzi w dalszym życiu i czy przełamie strach i niechęć do kobiet?…

Alan – 34-letni casanova i łamacz wszystkich kobiecych serc. Ma bardzo luźny sposób bycia i korzysta z życia, biorąc z niego pełnymi garściami.  Alan jest kuzynem Macieja i swego czasu najlepszym przyjacielem. Na studiach ich drogi się rozchodzą, by znowu po latach się spotkali. Czy przystojny i pewny siebie donżuan, pomoże swojemu kuzynowi stać się mężczyzną i nauczy go pewności siebie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *