Aleksandra Rozmus, urodzona w 1996 roku. Cechują ją: Wyobraźnia bez granic, która służy jako główny motywator przy tworzeniu historii i niezłomna wiara w siebie. Fascynuje ją Mitologia Słowiańska i twierdzi, że czas najwyższy przypomnieć ludziom o swoich korzeniach. Uważa również, że aby zachować harmonię należy rozwijać ciało i umysł, dlatego też w wolnym czasie „przerzuca ciężary”. Zadebiutowała powieścią fantasy o tytule „Okrutnik. Dziedzictwo krwi”.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4853526/okrutnik-dziedzictwo-krwi

 

O książce

Dalsze losy tytułowego „Okrutnika” stoją pod znakiem zapytania. Ludzkie życia są zagrożone. Zbliża się apokalipsa, która rozbudzi największe demony z legend i podań polskich, naprzeciw nim powstaną ludzie, którzy mają w sobie dzikość bestii a swoje życia chętnie oddadzą ku chwale Boga Gromu. Na ich czele Stanisław, który będzie musiał zmierzyć się również z tymi demonami, które kryją się w jego wnętrzu. Boski spór zweryfikuje ludzkie sumienia i wyzwoli to co w ich naturze najgorsze.

Czym jest istnienie bez osoby, która nadała sens życiu? Czy wewnętrzne rozterki mogą zniszczyć nawet najtwardszych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}