Aneta Grabowska

Nauczyciel, copywriter, redaktor. Autorka bloga recenzenckiego www.zaczytana.com.pl, współzałożycielka strony o tematyce sportowo-kibicowskiej www.koroniarze.pl. Prywatnie szczęśliwa żona i mama małej Zosi, ucząca się żyć z dala od miejskiego zgiełku, do którego przywykła. ,,Tu i teraz” to jej debiut literacki.

 

 

Opis “Tu i teraz”

Majka chce uporać się z demonami własnej przeszłości, ale żeby tego dokonać, musi najpierw tę przeszłość poznać. Wskutek wypadku kobieta traci pamięć i dzięki pomocy przypadkowo spotkanego na swojej drodze mężczyzny rozpoczyna tymczasowe życie w obcym miejscu, gdzie po jakimś czasie zaczyna się czuć jak u siebie. Życie “tu i teraz” – niepewne, ulotne, niestabilne niczym domek z kart – przestaje wystarczać. Przeszłość upomni się jednak o Maję w najmniej oczekiwanym momencie i zmusi ją do podjęcia najtrudniejszych życiowych decyzji.

Do osadzenia akcji utworu w Bieszczadach skłoniły ją wakacje spędzone w tym magicznym zakątku Polski, który od tamtej pory jest dla niej synonimem raju na ziemi.

Kup książkę “Tu i teraz” – tutaj.

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}