Aneta Grabowska

 

Nauczyciel, copywriter, redaktor, samozwańczy dziennikarz sportowy na potrzeby prowadzonego portalu – zawody, które były jej udziałem, można by wymieniać jeszcze długo. Autorka bloga recenzenckiego www.zaczytana.com.pl, współzałożycielka strony o tematyce sportowo-kibicowskiej www.koroniarze.pl. Gnana potrzebą ciągłej samorealizacji sprawdza swoje możliwości na różnych płaszczyznach, a choć silna wola nigdy nie była jej mocną stroną, udało się zwalczyć wrodzony słomiany zapał i skończyć powieść “Tu i teraz”. Tych zaczętych, ale jeszcze nieukończonych ma na koncie kilka, drugie tyle w głowie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama małej Zosi, ucząca się żyć z dala od miejskiego zgiełku, do którego przywykła.

 

Opis “Tu i teraz”

Majka chce uporać się z demonami własnej przeszłości, ale żeby tego dokonać, musi najpierw tę przeszłość poznać. Wskutek wypadku kobieta traci pamięć i dzięki pomocy przypadkowo spotkanego na swojej drodze mężczyzny rozpoczyna tymczasowe życie w obcym miejscu, gdzie po jakimś czasie zaczyna się czuć jak u siebie. Życie “tu i teraz” – niepewne, ulotne, niestabilne niczym domek z kart – przestaje wystarczać. Przeszłość upomni się jednak o Maję w najmniej oczekiwanym momencie i zmusi ją do podjęcia najtrudniejszych życiowych decyzji.

Do osadzenia akcji utworu w Bieszczadach skłoniły ją wakacje spędzone w tym magicznym zakątku Polski, który od tamtej pory jest dla niej synonimem raju na ziemi.

Premiera książki “Tu i teraz” ukaże się na przełomie marca i kwietnia 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}