Anna Partyka – Judge

 

W przygotowaniu trzecia, najnowsza powieść Autorki, a także wersje elektroniczne dwóch wcześniejszych książek. Ukażą się one pod koniec lutego 2018 r. nakładem naszego Wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy:)

 

„Monopoly” to opowieść o współczesnych emigrantach. Czy tęsknota za krajem pobudza do pełniejszego życia i poszukiwania własnego miejsca w świecie? Jak poczuć spełnienie zawodowe i znaleźć przyjaciół w obcym kraju?
Poznaj Marię, współczesną emigrantkę, która wraz z innymi bohaterami książki podejmuje pracę w Anglii. Daj się porwać opowieściom o tęsknocie, miłości i codzienności, w której przeplatają się echa dawnego życia i dawnych uczuć.

W pisaniu Anny Judge najbardziej lubię muzyczność jej opisów. Zawsze mam wrażenie, że wystarczy się wsłuchać, aby za literami usłyszeć konkretną melodię.
Krystyna Bezubik
Piszebochce.pl

Powieść, która pozbawia złudzeń i pokazuje, jak naprawdę smakuje życie na obczyźnie. Prosta książka o skomplikowanych relacjach i uczuciach. O ludziach, którzy wybrali życie za granicą, aby mieć lepsze jutro. O satysfakcji i wierze w siebie. O poświeceniu, ale i radości. Zachwyciła mnie od pierwszego rozdziału i już nie mogłam się oderwać. Zdecydowanie polecam!
Monika Mróz
zaczytanaem.pl

E-booka kupisz tutaj:
https://upolujebooka.pl/oferta,91854,monopoly_gra_o_wszystko.html

 

 

Puzzle poruszają aktualny temat współczesnej emigracji Polaków. To pierwsza część losów Marii, kobiety w średnim wieku, która musi zacząć wszystko na nowo, daleko od kraju, w jakim spędziła swoje dotychczasowe życie.

E-booka kupisz tutaj:

https://upolujebooka.pl/oferta,91517,puzzle.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}