O sobie

Żona i matka dwójki dzieci, rocznik 1993. Ukończyłam Technikum Gastronomiczne w Województwie Dolnośląskim. Obecnie zajmuje się domem i dziećmi. Wieczorami zasiada przed komputerem i zamienia litry herbaty rumiankowej w fikcyjny świat. Jej drugim hobby jest szydełkowanie. Zakochana w filmie Pokojówka na Manhattanie, lubi dobrą książkę i spacery. Od dwóch lat posiadaczka konta na portalu wattpad.com, gdzie publikuje swoje powieści. To dzięki przychylności czytelników zgłosiła jedną z nich jako propozycję wydawniczą. Ma nadzieje, że jej debiutem będzie historia Nanette i Richarda w książce pt. Richard Bonett Pożądanie.

O książce “Richard Bonett. Tom 1 – Pożądanie”

Skryta baristka i pożądany psycholog. Marzenia tysięcy kobiet na świecie. Dlaczego wybrał właśnie ją?

Nanette ma dwadzieścia osiem lat i ze wszystkich sił stara się odgrodzić od przeszłości. Kiedy miała dwadzieścia cztery lata przeżyła bolesną tragedię i zawód. Teraz z uporem tworzy nową siebie – pogodną pracownicę kawiarni, która przeprowadziła się do Desmond. Pracuje całymi dniami, prowadzi zajęcia Klubu Książki Młodzieżowej, oraz uczęszcza na sesje psychologiczno-terapeutyczne. Pewnego dnia podczas zajęć w bibliotece poznaje tajemniczego Richarda Bonett, w którego życiu jest wiele tajemnic.

Richard zaczyna wprowadzać Nanette w świat gry zmysłów, o którym nigdy wcześniej nie śmiała nawet pomyśleć.

Od aksamitnej opaski  po skórzany pasek, od zimnej cegły po mahoniowe biurko. Ognisty romans Nanette i Richarda ma w sobie wszystko to co najlepsze. Seks, namiętność, pożądanie, nieustępliwość, oraz sekrety, które mogą zniszczyć wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}