O autorze

Dawid Niemiec – urodzony 07.07.1977 w Katowicach.
Autor powieści „Successio” (2016) i „Apokryf” (2017), a także tomiku poetyckiego „Podpalanie miasta” (2004).
Mieszka obecnie w Emiratach Arabskich, gdzie pracuje na kolei.
„Naznaczenie siódmego” jest jego trzecią powieścią kryminalną, utrzymaną w podobnym jak poprzednie tonie, gdzie sprawy które trzeba rozwikłać zawsze mają drugie, metafizyczne dno.

O książce “Naznaczenie siódmego”

Wszystko co nas na tym świecie otacza możemy opisać, zmierzyć, posmakować. Nauczyliśmy się sięgać po te rzeczy, wypracowaliśmy sprawne plany działania aby osiągnąć założone cele.

Czasem jednak u szczytu swoich osiągnięć, zaczynamy rozumieć że nie jesteśmy syci. Nie daje nam spokoju myśl, że może istnieje inna ścieżka o której istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Błyskotliwa, zaradna Natalia prowadzi niewielki salon kosmetyczny w Katowicach. Wie jak upominać się o swoje prawa, dobrze radzi sobie z ludźmi i wygrywa wszystko co tylko zapragnie wygrać. Dziennikarstwo jest jej hobby. Udziela się w lokalnej gazetce, lubi wścibiać nos w nie swoje sprawy i odkrywać to, co inni chcieliby pozostawić w ukryciu.

Tajemnica pewnego zapuszczonego grobu zaprowadzi Natalię w strefy życia, o których nigdy nie miała pojęcia. Zagmatwana, wymykająca się pojęciom logiki sprawa spowoduje, że całe jej dotychczasowe doświadczenie okaże się bezużyteczne. Coraz bardziej zniechęcona będzie musiała wreszcie przyznać, że mierzy się z mrocznymi siłami, daleko wykraczającymi po za jej w gruncie rzeczy spokojny, bezpieczny świat. Bo kiedy spojrzysz w ciemność, ciemność spojrzy w ciebie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}