Autor o sobie

Pierwszą książkę wydałem, gdy miałem piętnaście lat i szczątkowe ilości włosów pod pachami oraz szarych komórek w mózgu. Od trzynastego roku życia recenzuję gry, filmy i książki na różnych portalach internetowych. Jestem fanem Kazika Staszewskiego, Pink Floyd i Stephena Kinga. Moja największa porażka życiowa to sprzedanie za grosze serii o Mikołajku, a największy życiowy sukces – wydanie dwóch substytutów papieru toaletowego. Poniżej jeden z nich.

 

Już w marcu premiera:

Wszystkie dziewczyny Wertera

DRUGA POWIEŚĆ SZESNASTOLATKA!

Jak to jest z tymi dziewczynami?

Czy Kazik Staszewski miał rację, śpiewając, że “to nic więcej jak tylko kłopoty”?  

Czy warto zadzierać z miejscowymi dresiarzami?

Czy matematyka jest tak niezbędna do życia, jak wszyscy twierdzą?

Tomek, uczeń liceum, na własnej skórze przekonuje się, że życie z kobietami nie jest łatwe. Zwłaszcza jeśli na horyzoncie pojawia się ideał, który może być znakomitą odskocznią od zaborczej i zadufanej w sobie drugiej połówki.

Idealna książka dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie humoru, mają dystans do siebie oraz chcą się dowiedzieć, jak NIE postępować z kobietami… i są ciekawi, jakie zastosowania może mieć kostium Batmana.

E-book:
https://upolujebooka.pl/oferta,91107,wszystkie_dziewczyny_wertera.html

Książka:
https://www.ceneo.pl/64636124

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}