O nas

Postanowiłam tchnąć życie w projekt wydawnictwa, którego zadaniem jest wspierać pisarzy. Tych, którzy pragną podzielić się swoim talentem i umiejętnościami ze światem. Wraz ze wspólnikami, współpracownikami oraz partnerami, a także samymi autorami pragnę stworzyć wydawnictwo, które – jak żadne inne na polskim rynku – będzie dawało szansę wszystkim tym, których dzieło ma predyspozycje, by zaistnieć wśród czytelników, bez względu na ich dotychczasowy dorobek literacki.

 

Cofnijmy się w czasie…

Moja praca zrodziła się z pasji, z wielu lat gromadzenia książek w różnych formach i z milionów przeczytanych stronic. Dzisiaj to doświadczenie czytelnicze pomaga mi w kompleksowej pomocy autorom. Ci ostatni zresztą też mają duży wkład w filozofię firmy. To właśnie ich doświadczenie i uwagi przyczyniły się do powstania naszego wydawnictwa. Chcemy pomóc ludziom, często nieświadomym rynku i różnych taktyk, zrealizować swoje marzenia.

Moje wydawnictwo powstało po to, aby zrobić różnicę na rynku przepełnionym ofertami często niedostępnymi dla początkujących autorów książek. Pragniemy przeciwstawić się trendowi promowania wciąż tych samych nazwisk, przez co w gąszczu nadsyłanych propozycji wydawniczych giną prawdziwe perełki, często nawet nieprzeczytane.

Chcemy, by współpraca z autorem układała się dobrze od początku do końca, a nawet później – wierzymy bowiem, że na jednym dziele się nie skończy.

 

Czego nie wydajemy?

Oczywiście typ i gatunek książki to decyzja autora – w żadnym stopniu w to nie ingerujemy. Są jednak sytuacje, w których nie podejmujemy się wydania książki, np. kiedy posiada ona niedozwolone przez polskie prawo treści (np. faszystowskie), jej celem jest obrażenie kogoś, nawoływanie do przemocy itd.

Zainteresowanych Autorów prosimy o wysyłanie swoich książek w formacie docx lub pdf na maila wydawnictwa kontakt@waspos.pl lub przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie. Prosimy o zamieszczenie w mailu krótkiej informacji na temat wysłanej książki.

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}