O nas

Postanowiłam tchnąć życie w projekt wydawnictwa, którego zadaniem jest wspierać pisarzy. Tych, którzy pragną podzielić się swoim talentem i umiejętnościami ze światem. Wraz ze wspólnikami, współpracownikami oraz partnerami, a także samymi autorami pragnę stworzyć Wydawnictwo, które – jak żadne inne na polskim rynku – będzie dawała szanse każdemu. Działamy szybko i sprawnie, aby zapewnić Autorom błyskawiczne wejście na rynek.

 

Cofnijmy się w czasie…

Moja praca zrodziła się z pasji, z wielu lat gromadzenia książek w różnych formach i z milionów przeczytanych stronic. Dzisiaj to doświadczenie czytelnicze pomaga mi w kompleksowej pomocy autorom. Ci ostatni zresztą też mają duży wkład w filozofię firmy. To właśnie ich doświadczenie i uwagi przyczyniły się do powstania naszego wydawnictwa. Chcemy pomóc ludziom, często nieświadomym rynku i różnych taktyk, zrealizować swoje marzenia.

Inaczej niż wszyscy

Moje wydawnictwo powstało po to, aby zrobić różnicę na rynku przepełnionym ofertami zbyt drogimi, wręcz nieosiągalnymi dla autorów książek. Pragniemy przeciwstawić się zawyżonym cenom i ograniczonym do minimum usługom, przez które autor nie może cieszyć się w pełni swoim dziełem. Chcemy, by współpraca układała się znakomicie od początku, do końca, a nawet jeszcze później – wierzymy bowiem, że na jednym Twoim dziele się nie skończy.

Czego nie wydajemy?

Oczywiście typ i gatunek książki to decyzja autora – w żadnym stopniu w to nie ingerujemy. Są jednak sytuacje, w których nie podejmujemy się wydania książki, np. kiedy posiada ona niedozwolone przez polskie prawo treści (np. faszystowskie), jej celem jest obrażenie kogoś, nawołuje do przemocy itd.

Zainteresowanych Autorów prosimy o wysyłanie swoich książek w formacie docx lub pdf na maila wydawnictwa kontakt@waspos.pl lub przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie, prosimy o zamieszczenie w mailu krótkiej informacji na temat wysłanej książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}