Roland Janotta

 

Urodzony na Śląsku, obecnie mieszkaniec małej miejscowości. Absolwent Politechniki Opolskiej, ale ciągle można go tam spotkać. Książki czyta od wielu lat, a pomysł pisania narodził się w roku 2008 po kartkówce w ówczesnej szkole. Pierwsze projekty fabuły pojawiły się dość szybko dając zalążki kilku róznym historiom, a jedną z nich jest zapowiadany “Start level 1”. Prywatnie ciągle jest studentem, interesuje się motoryzacją, lotnictwem, podróżami i przede wszystkim książkami. W fantastyce czuje się najlepiej, gdyż może stworzyć historię całkowicie od nowa według własnego uznania.

Premiera “Start level 1” przewidywana jest na kwiecień 2018 r

 

Opis

START level 1, opowiada historię zwykłego człowieka,który nagle budzi się w innym świecie. Henry, początkowo wycofany ze społeczeństwa ma na celu jedynie przeżycie. Okazuje się, że nowy świat jest spełnieniem jego marzeń. Obowiązuje tam system gier, rozwijanie się poprzez zdobywanie doświadczenia. Cała książka opiera się na tzw. „boskiej grze”, według której kolejni bogowie przyzywają do tego świata setki ludzi, szukając tym samym wybrańca,który stanie się pionkiem w ich rozgrywce. Bohater, w miarę poznawania świata, w którym przyszło mu żyć, pojmuje, że sama boska gra nie jest taka prosta jak mu się początkowo wydawało.

 

 

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}