Urodzona 03.07.1984 roku w Bielsku-Białej, od kilkunastu lat mieszka w wietrznej i zawsze zielonej Irlandii. Tworzy pod pseudonimem Anna Fobia. Mama najcudowniejszej córeczki na świecie i właścicielka odważnego, czarnego królika o wiele  mówiącym imieniu Bobek.
Uwielbia czytać i odkąd pamięta jej głowa zawsze pełna była różnych, ciekawych pomysłów, lecz brak było jej odwagi, aby się nimi podzielić. Tak było aż do stycznia 2018 roku, kiedy po raz pierwszy opublikowała swoją opowieść na Wattpad.com.
Prócz książek kocha również rockową muzykę, podróże i wszystkie zmysły, bo dzięki nim może poczuć trawę pod stopami, krople deszczu na nosie oraz ciepłe promienie słońca, które ogrzewają ciało i przenikają w głąb duszy.
Tak sama mówi o swojej twórczości: „W moim pisaniu znajdziecie odrobinę mnie i szczyptę tego, kim chcę być. Część tego, kim nigdy nie będę i tę, którą zawsze byłam, a wszystko to posłodzone magią, którą wymyśliłam”.

O książce “Anaid. Niezwykły zmysł”

Zieleń jej oczu nie była tylko kolorem!
Co, jeśli jedno spojrzenie kryło coś niecodziennego i w zależności od nastroju potrafiło przybierać kolory tęczy?
Czy ktoś to widział?

Przyjazd do Irlandii okazał się najlepszym i zarazem najgorszym, co spotkało Anaid. Dom, w którym zamieszkała przywiał tornado wspomnień, a przepaść nad szmaragdowymi klifami wabiła tajemniczą mocą, wcale nie kusząc śmiercią, lecz odpowiedziami, na które dziewczyna nie zdążyła nawet zadać pytania.
Światełkiem w jej życiu okazało się poznanie Caluma i magia muskająca ich ciała, gdy przebywali w pobliżu siebie. Tylko przy nim ciągłe przeczucie, że utknęła w złym miejscu i czasie, rozmywało się z każdym ich spojrzeniem i pocałunkiem wnoszącym kawałeczek prawdy do serca dziewczyny. Niestety, gdy połączyli w miłości nie tylko dusze, ale również ciała doszło do tragedii. Anaid poznała mroczną część siebie, o której istnieniu nie miała pojęcia i nie potrafiła jej kontrolować.
Pomoc Calum nie będzie wystarczająca, a jej klucz ukryty będzie w czarnym wnętrzu tajemniczego chłopaka oraz sekretach, które podzieliły niegdyś ich życia.

Dwa światy, które łączy jej historia.
Dwie różne miłości, które łączy ta dziewczyna.
Anaid – Niezwykły zmysł!
ZOBACZ! POCZUJ! ZAUFAJ!

Trzy serca, które wyruszyły kiedyś w oddzielną drogę, będą musiały się spotykać i połączyć w strzępach wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}