Grzegorz Parowicz

 

Grześ, rzadziej Grzegorz, urodzony w 1987 roku w Warszawie, skończył niedawno 30 lat. Jego dorobkiem autorskim, jak sam mówi, jest dwójka wspaniałych Dzieci – bez nich nic by się nie udało. Na co dzień Kucharz i Sushi Master w jednej z Restauracji w warszawskim Centrum. Pasjonat japońskiej kultury i miłośnik wiedzy tajemnej. Zwolennik ziół i naturalnych metod leczenia. Na swoim koncie ma też książkę. „Schemat naprawy (Ś)fiata to nie tylko alegoria, przyrównująca nic nieznaczącego człowieka ze swoja krótką historią do rodzimego Fiata 126p, ale także ciepłe słowo dla każdego z nas.

 

Książka “Schemat naprawy (Ś)fiata” – planowana premiera – marzec 2018

Wychowanie w dysfunkcyjnej rodzinie, hazard, śmierć, czy chociażby zmieniający się ustrój, to tylko część ze zbioru okoliczności, które wpływają na życie Krzyśka – głównego bohatera tej opowieści. Krzysiek, bezskutecznie próbując układać sobie życie w zgodzie z powszechnie przyjętymi doktrynami, w końcu pociąga za właściwe sznurki i powoli odnajduje siebie. Zabawna i momentami mocno napisana książka, mająca za zadanie zwrócić uwagę czytelnika na to, jakimi schematami posługujemy się w życiu, tracąc czas i energie na drodze do szczęścia.

E-book:
https://www.ceneo.pl/63163696

Książka:
https://www.ceneo.pl/64473045

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy:

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}