Koszyk

Wydaj swoją książkę

Zainteresowanych Autorów prosimy o wysyłanie swoich książek w formacie DOCX lub ODT na adres e-mail wydawnictwa: propozycje@waspos.pl

Prosimy o dołączenie do maila krótkiej informacji (np. opisu bądź streszczenia) na temat wysłanej książki oraz krótkiej biografii lub informacji o autorze. Jeśli Twoja propozycja wydawnicza spotka się z naszym zainteresowaniem, na pewno bezzwłocznie się odezwiemy.

Zastrzegamy, że odpowiadamy wyłącznie na maile autorów, którzy wzbudzili nasze zainteresowanie – przepraszamy, ale jeśli w ciągu trzech miesięcy nie otrzymałeś od nas odpowiedzi mailowej, oznacza to, iż Twoja propozycja wydawnicza nie spotkała się z naszym entuzjazmem.

Czego nie wydajemy?

Rodzaj, gatunek czy konwencja książki to za każdym razem indywidualna i suwerenna decyzja autora – w żadnym stopniu w te autorskie decyzje nie ingerujemy. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie podejmujemy się wydania książki, np. kiedy zawiera ona treści niedozwolone przez polskie prawo (np. faszystowskie), czy kiedy jej celem jest obrażenie kogoś, nawoływanie do przemocy etc., oraz nie wydajemy poezji i książek o tematyce dziecięcej.

 

​Współpraca handlowa: kontakt@waspos.pl
Propozycje wydawnicze: propozycje@waspos.pl
Marketing i promocja: marketing@waspos.pl
Opiekun autorów: autorzy@waspos.pl

Aktualności
Kontakt
e-mail wydawnictwa: kontakt@waspos.pl